COVERALL KAĞIT TULUM
Ürün Kodu: DT8315
Açıklama:
Coverall 3000 Tulum, azami dayanıklılık sağlamak amacıyla son teknoloji kumaş presleme ve üretim teknikleri kullanılarak üretilmiştir.Rakip markalarla kıyaslandığında, kıyafet yırtılması riskini gözle görülür derecede azaltıp azami kullanıcı güvenliği sağlardığı görülmüştür.

Diğer modellere kıyasla, aşınmaya karşı 5 kat daha fazla direnç gösterir.Yüksek seviyede dayanıklılık özelliğine rağmen diğer markalara göre çok daha ekonomik bir tulumdur.Sınır dikişi teknolojisi kullanılarak sıvı koruması arttırılmıştır.

Esnekleştirilmiş başlığı sayesinde yüz maskesi üstüne kolayca yerleşir.Kimyasallara ve tozlara karşı korumayı artırmak için etrafı lamine kumaşlı, iki katlı ve üstü örtülebilen fermuar sisteminden yararlanılmıştır.

Esnekleştirilmiş bilek ve ayak dikişleri sıvıya karşı koruma sağlayarak giriş ve çıkışı sınırlar.Esnekleştirilmiş bel bandı kullanıcıya maksimum konfor sunar.Korumayı azamileştirmek, tüylenmeyi ve tel dökülmesini asgarileştirmek için sınır dikişi teknolojisi kullanılmıştır.

Koruma Seviyesi : 
Tip 5-6
Koli Miktarı : 50 Adet