2004 yılında "DESTAN İŞ GÜVENLİK MALZEMELERİ VE TEKSTİL TİC. LTD. ŞTİ." adı altında kurulan firmamız İş Elbiseleri ve İş Güvenliği Ekipmanları sektöründe faaliyet göstermektedir. Deneyimli kadrosuyla sürekli kendini yenileyip, geliştiren "DESTAN İŞ GÜVENLİK MALZEMELERİ VE TEKSTİL TİC. LTD. ŞTİ." olarak yüksek kalite ve "ÖNCE İNSAN" hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir.

Firmamız müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun, kaliteli ürünleri en ekonomik şartlarda sunmakta; karşılıklı güven ve dostluğa dayalı uzun vadeli ilişkiler kurmaktadır. İşçi sağlığı ve iş güvenliği konusunda kaliteli hizmet vermeyi amaç edinen firmamız, yılların birikimiyle sektöründe güvenilir, doğru ürün odaklı çalışma politikasını savunarak ve müşteri memnuniyetini ön plana alarak çalışmaya devam etmektedir.

Vizyonumuz
Müşteri istekleri ve değişen ekonomik şartlar doğrultusunda ürünlerini sürekli geliştirerek müşteri ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmek ve tam müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Misyonumuz
Önce insan bakış açımız ile güvenilir ve kaliteden ödün vermeyen yapımızı koruyarak "İş Sağlığı ve Güvenliği Kanun ve Yönetmelikleri" doğrultusunda kişisel koruyucu donanımlarının temininde müşteri ve tedarikçilerimiz ile ortak paydada buluşmak.